PAT ile Eksiksiz Bir Geleceğe!
PAT ile Eksiksiz Bir Geleceğe!
PAT Yayınları olarak 2018 yılından bu yana çocukların bilişsel gelişimine yönelik test ve etkinlikler hazırlamaktayız. Çocukların bilişsel alanlardaki yetkinliklerini ölçümleme amacıyla başladığımız yolculuğumuza, çocukların bütüncül gelişimine temelden katkı sunan, hayat başarılarını ve akademik gelişimlerini destekleyen ürünlerimizle devam etmekteyiz. Her bireyin ve fikirlerinin değerli olduğu bilinciyle, hayat içerisindeki farklı bakış açılarının keşfedilmesini sağlamayı temel alan uygulamalarımızla çocukların öğrenmelerine ve gelişimlerine destek olmaktayız.
Değerlerimiz
Ön planda "Çocuk"
PAT Yayınları olarak kurulduğumuz zamandan bugüne ürettiğimiz ürünler ve attığımız adımlar ile her zaman ‘çocuğu’ ön plana almaktayız. Ürün gamımızı ‘Çocuklar için nasıl faydalı oluruz?’ sorusu ile zenginleştirmekteyiz. Bireysel gelişimin insan yaşamındaki önemini bilmekte ve çocukların bilişsel becerilerini geliştirmek için bireysel hizmetler sunmaktayız.
Profesyonellik
Ürünlerimiz alanında uzman kadro tarafından hazırlanmakta ve aylar süren fizibilite çalışmalarından geçmektedir. Akademisyenlerin görüşleri ile etkinliklerimizi geliştirmekte, öğretmenlere ve çocuklara profesyonel bir hizmet sunmaktayız.
Gelişim
Değişen ve yenilenen dünyanın ihtiyaçlarının takip ederek ürün gamımızda bulunan BB Test ve Bilişsel Becerileri Geliştirme aktivitelerini güncellemekteyiz. Her zaman uluslararası alandaki gelişmeleri takip ederek portföyümüzü geliştirmekteyiz. Geniş AR-GE birimimiz ile Türkiye’de bilişsel becerileri bir adım öne taşıyan bir ekibiz…
Çocuğunuzun işlem
becerisini geliştirin.